فروش مواد شوینده
خانه / پودر دستی / مرکز پخش و صادرات پودر لباسشویی فله ایی

مرکز پخش و صادرات پودر لباسشویی فله ایی

برای خرید پودر لباسشویی از چه نوع خریدی استفاده می کنید؟ آیا خرید پودر لباسشویی فله ایی انجام می دهید یا پودر را به صورت کم کم و مکرر می خرید؟ آیا می دانید تفاوت قیمت خرید و فروش پودر لباسشویی فله ایی و تکی چقدر زیاد است و شما با خرید پودر لباسشویی فله ایی می توانید به خرید و فروش و صادرات آن با قیمت بالاتر برای دریافت سود برسید؟ در ادامه برای بررسی خرید و فروش و صادرات پودر لباسشویی فله ایی با ما همراه باشید.

پودر لباسشویی فله ایی

پودر رختشویی فله صادراتی

بسیاری از افراد تفاوت بین خرید و فروش و صادرات پودر لباسشویی فله ایی را مقدار کم پودر لباسشویی نمی دانند، در صورتی که این دو خرید دارای تفاوت قیمت بسیار زیادی هستند و می توانند باعث یک منبع درآمد عالی و سود کلان برای شما باشد.

زمانی که شما خرید پودر لباسشویی فله ایی را انجام می دهید شرکت چیرا برای شما تخفیف بسیار زیادی را در نظر خواهد گرفت و درصدی از مبلغ پرداختی در برابر ارزش اصلی محصول کم می شود، اگر شما قیمت نهایی را به میزان محصول مورد نظر تقسیم کنید قیمت هر محصول نسبت به ارزش اصلی آن بسیار کمتر می باشد.

برای مثال اگر شما ۱ کیلو پودر لباسشویی را ۱۰ هزار تومان خرید می کنید، مسلما ۱۰۰ کیلو پودر لباسشویی فله ایی را باید یک میلیون تومان بخرید اما شرکت چیرا آن را با درصد تخفیف به شما ارائه خواهد داد و در نهایت شما می توانید با قیمتی مانند ۸۰۰ هزار تومان آن را خریداری کنید، به همین دلیل هر کیلو پودر لباس شویی برای شما با قیمت هشت هزار تومان حساب خواهد شد، البته قابل ذکر است که این میزان قیمت تنها یک مثال بوده و شما می توانید قیمت های اصلی را در سایت شرکت چیرا برای پودر لباسشویی فله ایی مشاهده کنید.

شرایط خرید پودر لباسشویی فله ایی

پودر لباسشویی فله نگین

 

۱ ــ خرید یک محصول به صورت فله ای

پودر لباسشویی فله ایی از انواع متفاوتی برخوردار است، برای مثال می توان به پودر لباسشویی دستی ، پودر لباسشویی ماشین، پودر صابون لباسشویی، پودر لباسشویی با آنزیم بالا و… اشاره داشت، در خرید پودر لباسشویی فله ایی شما می توانید یکی از این محصولات را انتخاب کنید و از آن به مقدار زیاد خرید کنید، برای مثال اگر شما ۱۰۰ کیلو گرم پودر دستی لباسشویی خریداری کنید به عنوان خرید پودر لباسشویی فله ایی معرفی می شود و شرکت چیرا برای شما تخفیف در نظر خواهد گرفت.

۲ ــ خرید چند محصول به همراه هم  به صورت فله ای

شما می توانید برای خرید پودر لباسشویی فله ایی از چند نوع پودر لباسشویی استفاده کنید، برای مثال می توانید از هر نوع پودر لباسشویی مقدار معین و کم بخرید تا در کنار یکدیگر تشکیل دهنده میزان خرید پودر لباسشویی فله ایی باشند و شرکت چیرا برای شما تخفیف در نظر بگیرد.

۳ ــ خرید محصولات بهداشتی برای خرید عمده

نمونه دیگر خرید عمده از شرکت چیرا و برخورداری از تخفیف های ویژه شرکت چیرا را می توان خرید چندین محصول بهداشتی به همراه دانست، زیرا شرکت چیرا ارائه کننده محصولات بهداشتی مختلفی مانند صابون، شامپو، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و… می باشد، شما می توانید از تمامی این محصولات مقدار کمی را در یک بار خرید تهیه کنید تا در نهایت برای سبد خرید شما یک تخفیف کلی در نظر گرفته شود و خرید شما به عنوان خرید عمده شناخته شود، البته قابل ذکر است که برای این نمونه خرید مسلما خرید آنلاین گزینه بهتری می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پودر لباسشویی ارزان

خرید پودر لباسشویی ارزان با تخفیف ویژه

امروزه با رشد فرهنگ و سطح آگاهی مردم نسبت به پاکیزگی و شیک پوشی صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *