فروش مواد شوینده
خانه / پودر دستی / خرید عمده پودر لباسشویی فله ایرانی

خرید عمده پودر لباسشویی فله ایرانی

پودر لباسشویی فله ایرانی با کیفیت بالا یکی از برد های کشور ایران توسط شرکت چیرا برای عرضه محصولات با کیفیت و کم قیمت در کشور به صورت تولیدات داخلی می باشد، خرید و فروش و صادرات پودر لباسشویی فله ایرانی توسط شرکت چیرا به صورت شبانه روزی به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود، شما برای خرید پودر لباسشویی فله ایرانی  می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق سایت های آنلاین شرکت چیرا استفاده کنید.

پودر لباسشویی فله ایرانی

قیمت پودر لباسشویی کیسه ای

پودر لباسشویی فله ایرانی دارای تنوع بسیار زیادی هستند اما بسیاری از این پودر ها دارای کیفیت بالا نیستند و شما برای استفاده از پودر با کیفیت مجبور به استفاده از محصولات وارداتی با قیمت بالا هستید، به همین دلیل شرکت چیرا با همکاری با شرکت های تولید کننده پودر لباسشویی فله ایرانی همکاری کرده و این پودر ها را به کمترین قیمت ممکن در بازار ایران عرضه می کند، البته قابل ذکر است که شما با خرید مستقیم از پرداخت هزینه کمتری بهره مند  خواهید بود.

تفاوت محصولات وارداتی و تولید داخلی

مواد شوینده

بسیاری از افراد تفاوت پودر لباسشویی فله ایرانی را با محصولات وارداتی نمی دانند، قابل ذکر است که شرکت چیرا به عنوان یک نمایندگی اصلی برای خرید و فروش و صادرات محصولات ارائه کننده محصولات وارداتی نیز می باشد اما تفاوت قیمت بین محصولات تولید داخلی و وارداتی حتی با یک ویژگی، وزن و خصوصیات یکسان متفاوت می باشد.

محصولات وارداتی به دلیل اینکه از هزینه عرض و واردات برخوردار می شود دارای قیمت بالاتری هستند و قیمت هر محصول تشکیل شده از ارزش محصول+ هزینه عرض+ هزینه واسطه ها+ هزینه های وارداتی+ هزینه رفت و آمد می باشد و این عوامل باعث شده است تا قیمت هر محصول حداقل دو برابر محصولات تولید ایرانی باشد.

زمانی که شما پودر لباسشویی فله ایرانی را خریداری می کنید برای پرداخت هزینه دو حالت متفاوت وجود خواهد داشت :

۱ ــ خرید به صورت مستقیم از شرکت چیرا

در صورتی که شما به صورت مستقیم از شرکت چیرا محصول را خریداری کنید تنها قیمت ارزش محصول را پرداخت خواهید کرد و به صرفه ترین نمونه خرید پودر لباسشویی فله ایرانی را خواهید داشت، زیرا عوامل مختلف برای هزینه ارزش افزوده وجود نخواهد داشت.

۲ ــ خرید پودر لباسشویی فله ایرانی از بازار

نمونه دوم برای خرید محصولات ، خرید از بازار است، زمانی که شما از بازار خرید می کنید، هزینه ای را به عنوان ارزش افزوده پرداخت خواهید کرد اما با هزینه محصولات وارداتی قابل مقایسه نیست و بسیار کمتر است، این هزینه به دلیل سود واسطه ها+هزینه رفت و آمد تا بازار و سود حاصل از خرید های فله ای و تک فروختن می باشد.

خرید پودر لباسشویی فله ایرانی

خرید عمده پودر لباسشویی

برای خرید پودر لباسشویی فله ایرانی شما می توانید از دو روش متفاوت استفاده کنید :

۱ ــ خرید آنلاین پودر لباسشویی فله ایرانی

در اولین مرحله که در سال ۲۰۲۱ به عنوان پر طرفدار ترین روش خرید شناخته شده است، شما می توانید خرید آنلاین انجام دهید. برای خرید آنلاین تنها کافی است که به یک سایت از شرکت چیرا در شهر های مختلف مراجعه کنید و با مشاهده محصولات بهداشتی موجود، محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و هزینه مورد نظر را برای ارزش محصول در زمان دریافت محصول به مامور های ارسال محصولات پرداخت کنید.

۲ ــ خرید حضوری پودر لباسشویی فله ایرانی

شما برای خرید حضوری می توانید به شرکت چیرا به صورت حضوری مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را پس از مشاهده و پرداخت هزینه مورد نظر سفارش دهید، قبل از مراجعه با تماس با شرکت حضور خود را هماهنگ کنید و از موجود بودن پودر لباسشویی فله ایرانی به مقدار مورد نیاز مطمئن شوید.

 

 

 

 

 

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پودر لباسشویی ارزان

خرید پودر لباسشویی ارزان با تخفیف ویژه

امروزه با رشد فرهنگ و سطح آگاهی مردم نسبت به پاکیزگی و شیک پوشی صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *