فروش مواد شوینده
خانه / پودر دستی / پودر رختشویی فله صادراتی با تخفیف ویژه

پودر رختشویی فله صادراتی با تخفیف ویژه

پودر رختشویی فله صادراتی یکی از بهترین نمونه محصولات ما در شرکت چیرا برای فروش می باشد، این محصول تولید شرکت چیرا بوده و به دلیل تولید داخلی از قیمت پودر رختشویی کمتری نسبت به محصولات وارداتی برخوردار است که شرکت چیرا صادرات آنها را به تمام شهر و کشور های اطراف انجام می دهد، همچنین زمانی که شما خرید و فروش این محصول را به صورت فله ای انجام می دهید، از قیمت کمتری برای خرید و فروش  نیز برخوردار خواهید بود، در ادامه به بررسی فروش  پودر رختشویی فله صادراتی می پردازیم .

پودر رختشویی فله صادراتی :

مواد شوینده (1)

آیا تا به پودر رختشویی فله صادراتی را از شرکت چیرا تهیه کرده اید ؟ این پودر یکی از پودر های بهداشتی و تمیز کننده خانگی برای شستشوی لباس ها می باشد، شما می توانید این پودر را به صورت دستی یا ماشینی خریداری کنید، هر کدام از این نمونه ها دارای ویژگی های متفاوت از همدیگر هستند و کاربرد های متنوعی هم دارند.

میزان صادرات پودر رختشویی فله صادراتی ماشین و پودر رختشویی فله صادراتی دستی ، تقریبا با هم برابر است، اگر شما نیز نیاز به خرید پودر رختشویی دارید، می توانید از پودر های ارزان و بدون واسطه شرکت چیرا استفاده کنید.

فروش پودر رختشویی فله صادراتی  :

خرید پودر لباس شویی فله ای

شرکت چیرا به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی فروش محصولات بهداشتی در ایران و پودر رختشویی فله صادراتی به صورت دستی و ماشینی عرضه کننده ارزان ترین نمونه پودر رختشویی در ایران نسبت به محصولات موجود در بازار ایران با بهترین کیفیت می باشد.

حجم ارائه شده پودر رختشویی عرضه شده توسط شرکت چیرا نسبت به هزینه دریافتی بالاتر می باشد و شما یک خرید با صرفه را تجربه خواهید کرد، همچنین کیفیت و میزان تمیز کنندگی پودر های عرضه شده شرکت چیرا بسیار بالا است و به هیچ عنوان در بازار های ایران پیدا نخواهد شد.

قیمت پودر رختشویی فله صادراتی :

نمایندگی فروش پودر جهان

برای تعیین قیمت پودر رختشویی عوامل بسیار زیادی مانند کیفیت پودر رختشویی، میزان حجم پودر رختشویی در هر بسته، خرید عمده و فله ای یا خرید تکی و همچنین تولید داخلی یا واردات بودن محصول تاثیر دارد. با توجه به اینکه پودر رختشویی فله صادراتی شرکت چیرا تولید ایران می باشد و به عنوان تولید داخلی می باشد از هزینه عرض و واردات برخوردار نخواهد بود، به همین دلیل از قیمت پایین تری نسبت به محصولات دیگر در بازار خواهد داشت.

کیفیت پودر های عرضه شده شرکت چیرا بسیار بالا است، شما می توانید با کمترین حجم از این پودر به دلیل سفید دانه ها و رنگدانه های خاص، شستشوی حجم بالایی از لباس را انجام دهید، به همین دلیل بسیاری از افراد تصور دارند که قیمت پودر رختشویی فله صادراتی باید بالا باشد، اما شرکت چیرا به دلیل تفاوت عرضه محصولات در ایران و عوامل مختلف مانند فروش فله، تولید داخلی ، تخفیف های ویژه و… قیمت بسیار پایین تری را برای پودر رختشویی فله صادراتی  در نظر گرفته است. همچنین شما می توانید نسبت به پودر های رختشویی دیگر در در ایران حجم بسیار بیشتری را در بسته های پپودر رختشویی شرکت چیرا دریافت کنید.

کاهش قیمت با خرید پودر رختشویی فله صادراتی :

مواد شوینده (2)

 

یکی از عوامل اصلی تعیین قیمت پودر رختشویی را همانطور که گفته شد می توان خرید فله ای یا خرید عمده معرفی کرد، درصورتی که شما خرید عمده و فله ای پودر لباسشویی انجام دهید، شرکت چیرا درصد زیادی از هزینه خرید را از شما دریافت نخواهد کرد و شما می توانید محصول را با درصد تخفیف خریداری کنید، اما با خرید تکی شما هزینه فروش کارخانه را پرداخت خواهید کرد و تخفیف آنچنانی برای شما در نظر گرفته نمی شود.

 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر لباسشویی فله اکتیو

فروش عمده پودر لباسشویی فله اکتیو

از چه برند پودر لباسشویی برای شستشوی لباس های خود استفاده می کنید؟ آیا میدانستید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *