فروش مواد شوینده
خانه / پودر دستی / پودرلباسشویی قوی عمده و فروش

پودرلباسشویی قوی عمده و فروش

 

پودرلباسشویی از آن جهت مورد توجه است که ارتباط مستقیم با سلامت شخص وجامعه دارد. بدیهی است که هرچه پودر لباس شویی قوی تر باشد قدرت و سرعت پاک کنندگی آن بیشتر است. دراین مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های گودر لباس شویی قوی آشنا کنیم.

معرفی پودرلباس شویی:

مواد شوینده

یکی از نکات مهم در نگهداری و مراقبت از البسه استفاده از پودر لباسشویی قوی و مناسب است.پودرهای لباسشویی از مواد شیمیایی به وجود آمده اند و حاوی آنزیم هایی هستند که چربی ها و لک های مختلف را از روی پاچه می زدایند. باید توجه شود که درهنگام خرید حتما پودر لباسشویی انتخاب شود که با نوع پارچه مطابقت داشته باشد.

ویژگی پودرلباسشویی قوی:

نمایندگی پودر لباسشویی رموکس

ابتدا به ساکن می دانیم که هرچه پودرلباسشویی قوی تر باشد قدرت و سرعت عملکرد پودرلباسشویی به همان نسبت بیشتر است. در نتیجه تفاوت پودر لباسشویی قوی با پودر لباسشویی معمولی تنها درهمین دو رکن اساسی است

مزایای استفاده از پودرلباسشویی قوی:

نمایندگی پودر لباسشویی

انواع پودر لباس شویی قوی که حاوی آنریم های قوی است, معمولا مورداستفاده افراد یا ارگان های است که نسبت به سایرن البسه وپارچه های کثیف تر وبا نسب آلودگی بیشتر تولید میکنند. مهم ترین مزیت پودرهای ماشین لباسشویی قوی این است که قدرت گندزدایی ولکه بری بسیار بالایی دارند.

قیمت پودرلباسشویی:

نمایندگی پودر لباسشویی رموکس

بدیهی است که هرچه پودرهای لباسشویی با خواص ویژه تر عرضه شوند, قیمت محصول ارایه شده بیشتر است. به دلیل اینکه پودرهای لباسشویی جز اصلی ترین خریدهای خانوار است معمولا با قیمت مناسب عرضه می شوند حتی با خواص ویژه تر!! به گونه ای که هر شخص با هر سطح درآمدی توانایی خرید این محصول کاربردی را داشته باشد.

صادرات وخرید عمده پودرلباسشویی قوی:

قیمت عمده پودر لباسشویی فله ای

شرط اصلی برای صادرات پودرلباسشویی قوی, مطلوب بودن کیفیت پودر درحد رقبای بین المللی است.تعداد محدودی از پودرهای لباسشویی ایرانی به کشورهای منطقه صادر می شود.باید به این نکته اشاره کنیم که متاسفانه ایران در بازارهای اروپایی صادراتی تحت عنوان این محصول ندارد. معمولا شرکت ها در صورت خرید عمده مشتریان,محصول را با قیمت کمتری ارایه می دهند.

پودر لباسشویی قوی از جمله محصولات ضروری برای خانوار است که براساس نوع پارچه طیقه بندی می شود. زآنجایی که پودرها بادوام تراز مایعات هستند وشرایط نگه داری از آنها آسان تراست وبا قیمت ارزان تر ارایه می شوند تقاضا برای آنها هم بیشتر است.

 

 

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پودر لباسشویی ارزان

خرید پودر لباسشویی ارزان با تخفیف ویژه

امروزه با رشد فرهنگ و سطح آگاهی مردم نسبت به پاکیزگی و شیک پوشی صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *