فروش مواد شوینده
خانه / قرص ماشین ظرفشویی / قیمت عمده قرص ماشین ظرفشویی در بازار

قیمت عمده قرص ماشین ظرفشویی در بازار

امروزه با وجود شاغل بودن اعضای خانواده، وقت و زمان کمتری برای کار های خانه و نظافت و شستشوی آن باقی می ماند. از این رو دستگاه های خودکار خانگی بوجود آمده اند تا به خانواده ها کمک کنند.

قرص ماشین ظرفشویی

قیمت عمده قرص ماشین ظرفشویی در بازار به عوامل بسیاری بستگی دارد. خریداران عمده ی این محصول اغلب برای مصارف صنعتی خود سراغ این شوینده می روند. ماشین ظرفشویی از جمله دستگاه هایی است که امروزه بسیار مورد توجه خانم ها قرار دارد.
این دستگاه خانگی بصورت خودکار به شستشوی ظروف می پردازد و برای این کار نیاز به بک شوینده دارد. کارکرد این دستگاه بصورتی است که بوسیله ی آب گرم و پرفشار، شوینده را در خود حل کرده و به نظافت ظروف کثیف می پردازد.
قرص ماشین ظرفشویی از مهم ترین شوینده های این دستگاه خانگی خودکار است، اما سایر تمیز کننده ها نیز در ماشین ظرفشویی کاربرد دارند:

  • ژل جلا دهنده
  • نمک ظرفشویی
  • شستشو دهنده ی فیلتر

قرص ماشین ظرفشویی

قیمت قرص ماشین ظرفشویی در بازار

قرص های ماشین ظرفشویی انواع مختلفی دارند. نوع معمولی این قرص ها تنها خاصیت شویندگی دارد. در کنار استفاده از قرص های معمولی باید از نمک ماشین ظرفشویی و ژل براق کننده ظروف نیز استفاده کرد، اما نوع پیشرفته تر آن، علاوه بر خاصیت شویندگی و لکه بری باعث براق شدن ظروف نیز می شود.
این قرص ها در بسته بندی پلاستکی فشرده تولید می شوند و دربرند های مختلف شکل و حجم آن ها متفاوت است . قیمت انواع قرص های ماشین ظرفشویی به عوامل زیر بستگی دارد:

  1. مارک و برند محصول
  2. معمولی و پیشرفته بودن قرص
  3. حجم و تعداد در هر بسته بندی

قرص ماشین ظرفشویی

انواع قرص ماشین ظرفشویی در ایران

مکانیسم عمل قرص های ماشین ظرفشویی بصورتی است که با قرار دادن آن در محفظه ی اصلی ماشین، با آب پرفشار و گرم دستگاه منهدم می گردد. در بهتربن حالت بهتر است که این قرص ها دیرتر با آب دفع شود تا اثر لکه بری بیشتری داشته باشند.
نوع پیشرفته ی این قرص ها که حاوی آنزیم های جلا دهنده به ظروف هستند، موجب مراقبت ظروف نیز می شوند. همچنین باید به این نکته توجه کرد که بسیاری از شوینده های مضر در تماس با دست انسان موجب حساسیت می شوند، اما در شستشو با ماشین ظرفشویی، این شونده در یک محفظه ی پلاستکی قرار دارد و به هیچ عنوان تماس مستقیم با دست ندارد.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *