فروش مواد شوینده
خانه / مایع ظرفشویی / مایع ظرفشویی حس / فروش شگفت انگیز مایع ظرفشویی حس

فروش شگفت انگیز مایع ظرفشویی حس

عمدتا برای شستشوی مواد غذایی باقی مانده بر روی ظروف کثیف، از مایع ظرفشویی استفاده می شود. فرمول شستشوی هر شوینده متفاوت است و ممکن است حاوی آنزیم و یا سفید کننده باشد.
زمانی که انبوهی از ظروف نشسته انتظار ما را می کشند، باید به دنبال یک شوینده با قدرت پاک کنندگی مناسب باشیم. برای یک انتخاب شایسته میتوانیم به سراغ فروش شگفت انگیز انواع مایع ظرفشویی حس برویم.

مایع ظرفشویی حس

این مایع ظرفشویی این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم لکه ها و چربی های باقی مانده روی ظروف را، به آسانی و با صرف وقت کمتر برای سابیدن آن ها، از بین ببریم. برای شستشوی ظروف کثیف، انتخاب یک مایع ظرفشویی مناسب با شویندگی قوی، اولین قدم برای خلاصی از انباشتگی آنهاست.

مایع ظرفشویی حس در ایران

مایع ظرفشویی حس با شویندگی بی نظیر خود، هیچ لکه ای روی ظروف باقی نمی گذارد. این شوینده در آب با دمای معمولی و یا ولرم حجم زیادی از کف را تولید می کند.
رایحه ی خوش آن نیز لذت شستشو را به همراه می آورد. این شوینده ی غیر شیمیایی با محیط ریست سازگاری است و در صورت تماس مستقیم با دست ایجاد حساسیت های پوستی همچون اگزما نمی کند.

مایع ظرفشویی حس

مهم ترین مشخصه ی یک مایع ظرفشویی غیر شیمیایی، عدم وجود فسفات در فرمول تولید آن است. با اینکه فسفات باعث تنظیف ظروف می شود، اما سبب آسیب رساندن آن به محیط زیست از طریق ورورد آن به فاضلاب، می شود.
توجه به چند آیتم باعث می شود تا بتوانیم از خرید خود رضایت کامل را کسب کنیم.

  1. قابلیت شستشوی یک مایع
  2. سازگاری آن با پوست دست ما
  3. توجه با میزان آسیب شوینده به محیط زیست
  4. قیمت مناسب آن

مصرف کنندگان مایع ظرفشویی حس در ایران

این شوینده ی قدیمی، از دیر باز مهمان آشپزخانه های ایرانی بوده است و توانسته اعتماد استفاده کنندگان را جلب کند. مصرف کنندگان مایع ظرفشویی حس در هنگام استفاده از آن می بایست دقت داشته باشند تا پس از تمیز کاری توسط مایع، ظروف را به دقت با آب خالص شستشو  دهند تا اثری از شوینده روی آن باقی نماند.

مایع ظرفشویی حس

حتی مقدار کوچکی از باقی مانده ی این مایع، میتواند طعم غذا را تحت تاثیر خود قرار دهد و برای سلامت بدن نیز مضر است. باید دقت داشت که استفاده از مایع ظرفشویی در شستشوی برخی ظروف ممکن است آنان را دچار آسیب کند، از قبیل ظروف:

  • نقره
  • برنج
  • برنز
  • قلع
  • چدن
  • و یا ظروف ساخته شده از ورق طلا.
جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *