فروش مواد شوینده
خانه / پودر لباسشویی فله / صادرات پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی

صادرات پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی

صادرات پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی به کشور های حوزه خلیج فارس از طریق حمل و نقل آبی از راه دریای جنوب انجام می شود و فروش عمده آن به بازرگانان خارجی به قیمت ارزان و تخفیف ویژه انجام می شود زیرا معمولا شوینده های باکیفیت و ارزان تر شانس بیشتری در بازار خارجی دارند.

پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی در چه بسته بندی هایی صادر می شود

پودر ماشین لباسشویی 20 کیلویی

فروش عمده پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی به شرکت های بازرگانی خارجی در بسته بندی استاندارد صورت می گیرد و یک بسته بندی استاندارد دارای مشخصاتی است که برخی از آنها عبارتند از :

یک بسته بندی استاندارد باید مقاومت بیشتری در برابر وزن بالای پودر شوینده و ضربات احتمالی داشته باشد از طرف دیگر اینکه به زیبایی و چاپ روی آن، توجه بیشتری شود چراکه خریداران در وحله اول زیبایی و کیفیت بسته بندی محصول را مشاهده می کنند.

مراکز فروش عمده پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی در شیراز

پودر ماشین لباسشویی 20 کیلویی

مراکز فروش عمده پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی در شهر شیراز به صورت اینترنتی و روش های حضوری محصولات خود را با قیمت عمده به مشتریان عرضه می کنند بعلاوه اینکه شرکت های بازرگانی نیز امکان خرید عمده برند های خارجی را برای خریدران مهیا ساخته اند.

قبل از خرید پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی می بایست لیست قیمت این محصول را از مراکز فروش استعلام نمود و معمولا افرادی که خرید محصولات ارزان قیمت را ترجیح می دهند، به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه های تولیدی مواد شوینده اقدام می کنند.

نحوه خرید مستقیم و بدون واسطه پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی

پودر ماشین لباسشویی 20 کیلویی

خرید مستقیم و بدون واسطه پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی به دو شکل صورت می گیرد که یکی از آنها خرید از شرکت های بازرگانی است زیرا این مراکز به صورت مستقیم از کارخانه های خارجی خرید می کنند و با قیمت ارزان تر محصولات خود را عرضه می کنند.

روش دیگر خرید مستقیم از کارخانه تولیدی پودر لباسشویی است که در خریدار با تماس یا مراجعه حضوری به کارخانه ها و مشاهده لیست قیمت ها اقدام به خرید می کنند البته برخی مراکز تولیدی از طریق بازاریابی میدانی و  با استفاده ویزیتور محصولات خود را به بازار وارد می کنند.

بازار خرید و فروش پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی در مشهد

پودر ماشین لباسشویی 20 کیلویی

بازار خرید و فروش پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلویی در مشهد به اشکال مختلف دیده می شود بخشی از بازار مواد شوینده در دست بنک داران است که به فروش عمده مواد شوینده مشغول هستند بعلاوه اینکه قیمت ارزان تر محصولات به این روش باعث شده که مشتریان زیادی به این فروشندگان مراجعه کنند.

فروش اینترنتی پودر لباسشویی به دو شکل عمده فروشی و خرده فروشی نیز بخش قابل توجهی از بازار خرید و فروش را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر با شیوع ویروس کرونا ، شاهد افزایش فروش این مراکز هستیم همچنین ارسال محصولات به دیگر شهر های بزرگ و کوچک از شهر مشهد صورت می گیرد.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *