فروش مواد شوینده
خانه / جرم گیر پاکناز / خرید عمده جرم گیر پاکناز با قیمت ارزان

خرید عمده جرم گیر پاکناز با قیمت ارزان

شرکت پاکناز یکی از تولید کنندگان عمده جرم گیر در ایران است که محصولات آنها را میتوان با قیمت ارزان در بازار یافته و خرید کرد.

جرم گیر پاکناز

معرفی شرکت پاکناز

شرکت صنایع بهداشتی یاس شیمی در سال ۱۳۷۲ برای رونق بخشیدن به صنعت تولید موا. شوینده و بهداشتی تاسیس شد. این شرکت مجهر به آزمایشگاه ها و خط تولیدی پیشرفته است و فروش آن با استفاده از امکانات گسترده پخش مویرگی انجام میشود.
محصولات این شرکت بو نام تجاری پاکناز در بازار مواد شوینده جای باز کرده و به فروش میرسد.
محصولات این برند دارای تنوع در انواع محصول و بسته بندی است و در سبد ارائه محصولات خود برای بر طرف کردن انواع نیاز مردم به مواد شوینده و بهداشتی محصول خاصی را تعبیه دیده است.
این شرکت در صدد توسعه خط تولید خود و افزودن محصولات دیگر به منظور تکمیل تنوع محصولی خود در این زمینه است.

جرم گیر پاکناز

فروشگاه های فروش عمده جرم گیر پاکناز

جرم گیر ها موادی بهداشتی و پاک کننده سطوح میباشند که در تمام خانه ها کاربرد های فراوانی دارند.
شرکت پاکناز یکی از برند های مشهور در زمینه محصولات شوینده انواع جرمگیر را در وزن های مختلف با کاربرد ها و مصارف گوناگون است. که خرید آن به صورت تک در فروشگاه ها و به صورت عمده به منظور مصارف صنعتی و فروشگاهی برای پخش کنندگان و فروشندگان امکان پذیر است.

جرم گیر پاکناز

قیمت جرمگیر پاکناز در بازار

محصولات جرم گیر پاکناز در بسته بندی های متنوع ادائه شده اند که قیمت آن ها با توجه به حجم و ویژگی های آن ها تعیین شده است اما در هر صورت باید بدانیم که این برند ایرانی جهت رفاه حال مشتریان کالاهای تولیدی خود را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای عرضه کرده است.
همچنین امکان خرید عمده و مستقیم را نیز برای خریداران در نظر گرفته است.
باید بدانیم که خرید مستقیم تنها به صورت عمده امکان مذیر است و همچنین این خرید در این مقیاس قیمت مباسب تری نسبت به خرید از سایر فروشگاه ها و به صورت تکی رارد.
انواع جرمگیر های پاکناز به طور کامل تولید ایران بوده و با قیمت ارزان تری نسبت به نمونه های خارجی این محصول عرضه میشود. اما باید بدانیم که از نظر کیفیت توان رقابت با محصولات خارجی را دارد.
در نتیجه انواع جرمگیر پاکناز میتواند مناسی ترین انتخاب هر شخص باشد زیرا که ا کیفیت درجه یک و قیمت ارزان در بازار عرضه شده و یافت میشود.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *