فروش مواد شوینده
خانه / مواد شوینده / بورس فروش مواد اولیه ی تولید شوینده ها در مشهد

بورس فروش مواد اولیه ی تولید شوینده ها در مشهد

بورس فروش مواد اولیه ی تولید شوینده ها در مشهد

مصرف مواد شوینده در مشهد بسیار زیاد است، از این رو بورس فروش مواد اولیه شوینده در مراکز تولید شوینده ها در مشهد رونق خوبی دارد. اگر مواد اولیه شوینده در شهر مشهد به اندازه کافی تولید نشود کارخانه های سازنده مواد شوینده مشهد قادر به تأمین و فروش محصولات شوینده نخواهند بود. با توجه به تقاضای زیاد مواد شوینده در مشهد شرکت های زیادی در این شهر از راه فروش مواد اولیه شوینده ها کسب درآمد میکنند.

فرمول ساخت مواد شوینده در کارخانه ها

فرمول ساخت مواد شوینده در کارخانه ها

موادشوینده ای که روزانه از آن ها استفاده میکنیم و آلودگی ها را از بین میبریم با فرومولاسیونی خاص و از ترکیبات مواد اولیه شیمیایی ساخته میشود.

فرمول ساخت مواد شوینده برای ساخت این محصولات راهر کسی در اختیار ندارد، بلکه متخصصان مواد شیمیایی و شوینده با استفاده از این فرمول ها ساخت مواد شوینده را انجام میدهند. البته شما نیز میتوانید در صورتی که به فرمول ساخت مواد شوینده دسترسی پیدا کنید با ترکیب مواد اولیه مواد شوینده را تولید کنید، اما پیشنهاد میشود در صورتی که میخواهید این کار را انجام دهید حتما با متخصصان این کار جهت بهینه سازی بهتر تولید مشورت نمایید.

فروش تگزاپون صنعتی به صورت عمده

فروش تگزاپون صنعتی به صورت عمده

تگزاپون یک ماده اولیه شیمیایی است که در اکثر مواد شوینده کاربرد دارد.

میزان فروش تگزاپون با توجه به کاربرد آن در اکثر شوینده ها بالاست. نام دیگر این ماده سدیم لوریل اتر سولفات است که اگر در بعضی مواد شوینده مثل شامپو به ترکیبات سازنده آن که در پشت ظرف نوشته شده است توجه کنید نام این ماده را خواهید دید.

فروش تگزاپون و بقیه مواد اولیه شیمیایی برای ساخت محصولات شوینده از تجارت ها و شغل های پر درآمد محسوب میشود. زیرا تعداد زیاد کارخانه های مواد شوینده و برند های مخلف این کارخانه ها همواره برای تولید مواد شوینده به تگزاپون نیازمند هستند.

تگزاپون یک ماده خمیری سفید و نیمه شفاف است و جزء مواد آنیونی بوده که باعث میشود فرآیند ایجاد کف و انحلال سرعت بیشتری بگیرد. این ماده به دو شکل موجود میباشد:

 • تگزاپون صدفی که در تولید شامپو های سر و مایع های دستشویی به کار میرود.
 • تگزاپون N70که در تولید مایعات شوینده شفاف استفاده میشود.

برای اطلاع از قمت و نحوه فروش تگزاپون میتوانید با کارخانه های تولید کننده مواد اولیه و یا مشاوران فروش مواد اولیه تماس بگیرید.

خرید و فروش انواع مواد شوینده

خرید و فروش انواع مواد شوینده

امروزه خرید و فروش مواد شوینده در جای جای کره خاکی انجام میگیرد. مواد شوینده به گونه ای در زندگی روزمره ما جای گرفته است که حتی تصور زندگی بدون محصولات شوینده سخت است. همچنین خرید و فروش انواع مواد شوینده یکی از کسب و کار های مناسب و با درآمد خوب به حساب میآید.

مواد شوینده تنوع بسیار زیادی دارند، مایع های دستشویی و ظرفشویی، پودرهای لباسشویی، شامپوها، صابون ها و … با حجم های مختلف و برندهای متفاوت، تنوع مواد شوینده را بالا برده است و این امر در خرید و فروش انواع مختلف مواد شوینده بسیار مؤثر میباشد.

در بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی خرید و فروش مواد شوینده جزء معاملات حد اکثری محسوب میشود

خرید فرمول مواد شوینده برای کارخانه ها

خرید فرمول مواد شوینده برای کارخانه ها

بعضی از مردم برای راه اندازی کسب و کار پر درآمد رو به ایجاد خط تولید مواد شوینده میآورند. اما برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده باید ابتدا به فکر خرید فرمول ساخت این محصولات باشیم.

هر یک از انواع مختلف مواد شوینده فرمول جداگانه ای دارند که برای ساخت هر کدام از آن ها باید فرمول آن را خریداری کرد. شاید بتوان گفت خرید فرمول مواد شوینده مهم ترین کار کارخانه های تولیدی محصولات شوینده است، چرا که با نبودن فرمول ساخت هر چقدر هم که هزینه و نیروی انسانی به کار بگیریم هیچ ماده شوینده ای تولید نمیشود.

برای خرید فرمول مواد شوینده میتوانید با متخصصان این امر مشورت کنید.

آشنایی با صنایع مواد شوینده

آشنایی با صنایع مواد شوینده

مهم ترین عامل در تولید مواد شوینده، صنایع مواد شوینده یا همان مواد اولیه ای است که در تولید و ساخت محصولات شوینده به کار میروند.

محصولات کارخانه های تولید کننده مواد شوینده، در گرو فعال بودن کارخانه های تولید کننده صنایع مواد شوینده است. کارخانه های صنایع شوینده در جهان و کشور ما بسیار فعال هستند.

برخی از مواد صنایع شوینده از خارج وارد میشوند و برخی دیگر در داخل کشور تولید و برای ساخت مواد شوینده به کارخانه ها ارسال میگردد.

صنایع مواد شوینده بسیار زیاد و متنوع هستند، برای آشنایی دقیق تر میتوانید از یکی از کارخانه های تولیدی مواد اولیه بازدید نمایید، همچنین با جستجو در اینترنت هم میتوان تا حدودی با صنایع مواد شوینده آشنا شد.

مراکز خرید مواد شوینده صنعتی

مراکز <a href=خرید مواد شوینده صنعتی” width=”630″ height=”450″>

برای تولید مواد شوینده ضروری است که حتما قبل از آن، مواد شوینده صنعتی لازم برای ساخت آن خریداری شود.

ار تباط کارخانه داران با تولید کنندگان مواد شوینده صنعتی یک ارتباط دائمی است، زیرا برای ساخت و تولید محصولات خود نیازمند خرید مواد شوینده صنعتی هستند.

در ادامه به برخی از مراکز خرید مواد شوینده صنعتی اشاره میکنیم

تهیه ی مواد اولیه در صنایع شوینده

تهیه ی مواد اولیه در صنایع شوینده

در صنایع شوینده, مواد اولیه نقش اساسی دارند.این مواد اولیه هستند که مواد شوینده از آن ها ساخته میشوند. با توجه به مصرف زیاد محصولات شوینده در سراسر کشور کارخانه های زیادی به کار تولید مواد اولیه در صنایع شوینده مشغول هستند.

مواد اولیه فراوانی در صنایع شوینده کاربرد دارند که به نام برخی از آن ها اشاره میکنیم:

 • آب
 • سورفکتانت اصلی (الف- آلکیل بنزن خطی سولفونه – سدیم لوریل اتر سولفات)
 • سورفکتانت کمکی (الف- کوکامید پروپیل بتائین – ب- کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید)
 • رطوبت رسان و امولینت ها
 • مواد پلیمری
 • نمک NaCl
 • نرم کننده ها
 • نگهدارنده
 • اسانس
 • امولسیفایر

معرفی استانداردهای تولید مواد شوینده

معرفی استانداردهای تولید مواد شوینده

یکی از مهم ترین مجوز هایی که کارخانه های تولیدی از جمله کارخانه های تولید کننده مواد شوینده باید بگیرند، مجوز از سازمان ملی استاندارد است.

استاندارد همان قوانین و مقرراتی است که سازمان ملی استاندارد برای محصولات تولیدی کارخانه های مختلف وضع کرده است.

شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی موظف به رعایت استاندارد های مشخص شده توسط سازمان ملی استاندار هستند، مثلا استاندارهای مربوط به

 • ویژگی ها سالن تولید
 • دیوار ها
 • در ها
 • پنجره ها
 • کف
 • سقف
 • پله ها
 • زهکشی کف و کانال ها فاضلاب
 • آب
 • سیستم روشنایی و لامپ ها
 • سیستم تهویه
 • سیستم ایمنی و کمک های اولیه
 • کنترل آلودگی میکروبی
 • کنترل آب
 • کنترل مواد اولیه
 • کنترل بسته بندی

فروش مواد اولیه برای تولید شامپو کارواش

فروش مواد اولیه برای تولید شامپو کارواش

تمیزی خودرو و ماشین برای برخی از افراد خیلی مهم است. شامپو کارواش از مواد شوینده ای است که صاحبان خودرو برای شستشوی ماشین خود از آن استفاده میکنند. البته برخی از افراد به جای خرید آماده شامپو کارواش با خرید مواد اولیه خودشان اقدام به ساخت شامپو کارواش میکنند. این کار باعث میشود که در هزینه هم صرفه جویی کند.

البته تنها خرید مواد اولیه برای ساخت شامپو کارواش کافی نیست، بلکه باید فرمول ساخت را هم داشته باشیم. بعد از به دست آوردن فرمول ساخت و خرید مواداولیه میتوانیم شامپو کارواش مورد نظرخود را تولید کنیم و با آن خوردو مان را شستشو دهیم.

برای خرید مواد اولیه میتوانید به مراکز پخش و فروش مواد اولیه صنایع شیمیایی مراجعه کنید و یا با جستجو در اینترنت از شرکت های فروشنده اطلاع دقیق تر کسب کنیم.

تولید کننده های تگزاپون در ایران

تولید کننده های تگزاپون در ایران

ماده اولیه بیشتر مواد شوینده تگزاپون یا سدیم لوریل اتر سولفات نام دارد. برای خرید این ماده باید کارخانه تولید کننده تگزاپون را بشناسیم

فرمول های تولید تگزاپون

فرمول های تولید تگزاپون

در این متن میخواهیم شما را با فرمول تگزاپون آشنا کنیم. تگزاپون که یک ماده اولیه تجاری است از ترکیب سدیم، آمونیوم آلکیل و آلکیل اتر سولفات به دست میآید.

فرمول شیمیایی تگزاپون CH3(CH2)10CH2(OCH2CH2)nOSO3Na است.

هرچند نام این ماده برای شما غیر آشنا و نا مأنوس است، اما جالب است بدانید که هر روز شما از این ماده استفاده میکنید، تگزاپون با فرمول خاص خود در ساخت و تولید همه ی مواد شوینده کاربرد دارد.

تگزاپون علاوه بر استفاده در شوینده های صنعتی برای تولید محصولات آرایشی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

به دلیل استفاده تگزاپون در ساخت این محصولات و نیاز فراوان به خیلی از کارخانه ها به این ماده، فروش آن بسیار بالاست و رونق خوبی دارد.

فروش عمده مایع دستشویی با فرمولاسیون قوی

فروش عمده <a href=مایع دستشویی با فرمولاسیون قوی” width=”630″ height=”450″>

همه ما برای شستن دستان خود به دنبال مایع دستشویی هستیم که فرمولاسیون قوی داشته باشد و میکروب ها را نابود کند.

فرمولاسیون مایع دستشویی باید به گونه ای باشد که علاوه بر پاک کردن آلودگی ها و چربی ها سازگار با پوست دست نیز باشد و باعث خشکی پوست نشود. همچنین یک مایع دستشویی خوب مایعی است که در فرمولاسیون آن رایحه های مطبوع و خوشبو هم بکار برده شود تا علاوه بر خاصیت پاک کنندگی ویژگی خوش بو کردن هم داشته باشد.

کارخانه های تولید کننده مواد شوینده برای بدست آوردن فرمولاسیون مایع دستشویی باید فرمول را از تولید کنندگان آن بخرند و با ترکیب مواد اولیه طبق فرمولاسیون، محصول مورد نظرشان را تولید کنند.

قیمت مواد اولیه ی تولید شامپو

قیمت مواد اولیه ی تولید شامپو

شامپو از مهم ترین محصولات شوینده است، زیرا مستقیم با موی سر همه مشتریان ارتباط دارد. موی سر برای خیلی از افراد اهمیت زیادی دارد و حاضر نیستند با هر شامپویی مو های سر خود را شستشو دهند.

مواد اولیه شامپو مثل خیلی از مواد شوینده دیگر توسط کارخانه های مواد اولیه تولید میشود وبرای ساخت به کارخانه های تولید مواد شوینده فرستاده میشود.

هر کدام از مواد اولیه شوینده ها از جمله مواد اولیه شامپو قیمت خاص خود را دارند. برای اطلاع از قیمت و خرید آن ها میتوانید در فروشگاه های اینترنتی به دنبال آن بگردید و یا اینکه مستقیما به مراکزی که مواد اولیه شوینده ها و شامپو ها را به فروش میرسانند مراجعه کنید.

قیمت مواد اولیه شامپو با توجه به شرکت تولید کننده و برند آن متفاوت است.

واردات مواد اولیه شوینده

واردات مواد اولیه شوینده

بخش مهم و بزرگی از تجارت جهانی بسته به تولید مواد اولیه شوینده است. حجم عظیمی از خرید و فروش های سراسر جهان مربوط به تجارت مواد شوینده میباشد. مواد شوینده در صورتی تولید میشود و به خرید و فروش میرسند که مواد اولیه آن ها ساخته شوند.

در کشور ما مواد اولیه شوینده، هم در داخل تولید میشود و هم بخشی از آن از طریق واردات تأمین میشود.

بعضی از شرکت ها با واردات مواد اولیه شوینده، مواد اولیه کارخانه ها و شرکت های تولید کننده محصولات شوینده را فراهم میکنند.

طبیعی است که قیمت مواد اولیه وارداتی از قیمت مواد اولیه تولید داخل بیشتر باشد.

تولید کنندگان مواد اولیه شوینده ها در کشور

تولید کنندگان مواد اولیه شوینده ها در کشور

تولید کنندگان مواد اولیه شوینده ها در داخل کشور بازار خوبی دارند. مصرف زیاد مواد شوینده باعث تولید زیاد این محصولات شده و طبیعتا با افزایش تولید مواد شوینده، تولید مواد اولیه شوینده ها نیز افزایش مییابد.

کارخانه های تولید کننده مواد اولیه شوینده ها با فرمول های خاصی این مواد را میسازند و در اختیار شرکت های سازنده مواد شوینده قرار میدهند.

شما نیز میتوانید پس از آشنایی با فرمول و نحوه تولید مواد شوینده ای که از مواد اولیه ساخته میشود، با راه اندازی خط تولید مواد شوینده در این عرصه مشغول کسب و کار در این عرصه شوید.

مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های سازنده مواد شوینده، هم توسط تولید کنندگان داخل کشور و هم توسط مواد اولیه وارداتی تأمین میشود.

فروش مواد اولیه ی تولید شامپو

فروش مواد اولیه ی تولید شامپو

شاید گاهی به ذهن شما برسد که خودتان با تهیه مواد اولیه شامپو، در خانه شامپو تولید کنید و به مصرف برسانید.

اما برای این کار، هم باید از قیمت مواد اولیه شامپو با خبر باشید و هم با خرید و فروش مواد اولیه و نحوه ترکیب این مواد آشنا شوید.

فروش مواد اولیه شامپو توسط سازندگان مواد اولیه به نسبت زیادی انجام میگیرد، زیرا شامپو از جمله مواد شوینده ای است که مصرف کنندگان زیادی دارد.

در شامپو مواد اولیه زیادی به کار رفته است که هرکدام برای کار مخصوصی است. بعضی از آن ها برای پاک کردن آلودگی، برخی برای از بین بردن چربی ها، برخی برای نرم کردن موی سر، برخی برای حالت دهندگی به موها، برخی برای جلوگیری از سوزش چشم، برخی برای ایجاد کف و …. به کار میروند.

برای اطلاع دقیق تر از نحوه فروش مواد اولیه شامپو با متخصصان و فروشندگان مواد اولیه شوینده ها در ارتباط باشید.

خرید مواد اولیه شوینده ها در تهران

خرید مواد اولیه شوینده ها در تهران

خرید مواد اولیه شوینده در تهران کار سختی نیست. تهران شهری است که کارخانه های زیادی از جمله کارخانه تولید مواد اولیه شوینده در آن مشغول به کارند.

خرید مواد اولیه شوینده و ساخت محصولات شوینده میتواند یکی از خود اشتغالی هایی باشد که هر فردی با کمی فکر و عمل از عهده آن برآید.

در ادامه به برخی از شرکت هایی در تهران که میتوانید مواد اولیه شوینده را از آن ها خریداری کنید اشاره میکنیم:

بورس فروش مواد اولیه ی تولید شوینده ها در مشهد

بورس فروش مواد اولیه ی تولید شوینده ها در مشهد

چندین سال است که در مشهد انواع مختلف مواد شوینده با برندهای متفاوت در کارخانه های این شهر با فراوانی زیادی تولید میشود.

البته همه این محصولات در صورتی به مرحله تولید میرسند که مواد اولیه تولید شوینده ها در اختیار کارخانه های سازنده محصولات شوینده قرار بگیرد.

فروش مواد اولیه تولید شوینده ها توسط شرکت های سازنده اش در مشهد که روزانه ده ها هزار

و در مناسبت های مختلف تا صد ها هزار زائر دارد بسیار بسیار زیاد است.

سازندگان مواد شوینده فقط در صورتی میتوانند پاسخگوی این جمعیت زیاد باشند که مواد اولیه کافی در اختیارشان قرار گیرد.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده مواد شوینده با قیمت مناسب

خرید عمده مواد شوینده با قیمت مناسب

مصرف انواع مواد شوینده مورد نیاز خانوار ها و مشاغل نظافتی بسیار افزایش یافته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *